Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 11/2020
E-letter ČVUT v Praze
Dny otevřených dveří
letos online
 
Tradiční Dny otevřených dveří na ČVUT v Praze jsou vzhledem k pandemické situaci připraveny online. Tak neváhejte a podívejte se, jak je možné studovat na ČVUT.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta architektury
 
Ve dnech 6. až 7. listopadu 2020 se uskuteční na Fakultě architektury ČVUT Dny otevřených dveří.

Váháte, jestli si máte podat přihlášku? Končíte gymnázium a nejste si jisti, jestli to pro vás při přijímačkách nebo při studiu nebude ve srovnání s uchazeči ze stavebních škol hendikep? Dny otevřených dveří jsou příležitost ujasnit si vše, co potřebujete vědět, než se definitivně rozhodnete.
 
Pro připojení se na jednotlivé body programu je nutné mít nainstalovaný MS Teams na svém zařízení.

Zde jsou podrobné informace o Dnech otevřených dveří.

A pozor, termín pro podání přihlášek ke studiu na Fakultu architektury ČVUT je do 30. listopadu 2020. Více informací o přijímacím řízení najdete zde.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
 
Fakulta stavební
 
Doba, kdy si vybrat vysokou školu, rychle běží. Věcí, které je potřeba si pamatovat, je moc. Termín Dne otevřených dveří Fakulty stavební ČVUT v hlavě ale mít nemusíte.
Připojte se na stavarna.online, zadejte na sebe kontakt a my vás včas upozorníme. Pojedeme online, takže se dozvíte ještě více, než kdybyste za námi přijeli do Dejvic.
 
 
Některé fakulty a součásti ČVUT v Praze se zapojují do Týdne vědy a techniky AV ČR. Od 2. do 8. listopadu 2020 můžete sledovat nabitý program online.

Podrobné informace a program celé akce naleznete na www.tydenvedy.cz/program.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
Festival vědy
 
Festival vědy je stále na síti – ONLINE a bude až do 30. listopadu 2020. Zpříjemněte si čas strávený doma, a klikněte sem. Můžete se také zapojit do soutěžního kvízu Chytrá hlava, a vyhrát některou z krásných cen, jako je např. 3D tiskárna.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
 
Noc vědců
 
Noc vědců v letošním roce je také připravena formou ONLINE. Startuje 27. listopadu 2020, bude se zabývat stěžejním tématem Člověk a robot, a edukativní program, který bude k dispozici do konce roku 2020, nebude pouze na ČVUT v Praze, ale v institucích a zařízeních po celé ČR.
 
Je robot kamarád nebo nepřítel? Pomocník nebo překážka? Jak robota vnímat? S láskou k vědě, k člověku i k robotovi sledujte zde.
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
 
  images   images   images   images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je informačním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo nebo z veřejně dostupných adres vzdělávacích zařízení.
logo