Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 05/2020 speciál
E-letter ČVUT v Praze
HUDEBNÍCI VĚDCŮM
 
Akce s mottem „Hudebníci vědcům: Člověk Věda Umění Tolerance“ se uskuteční ve středu 13. května 2020 od 16.30 do 23.00 hodin v Lucerna Music Baru.
 
 
 
Čeští hudebníci poděkují ČVUT v Praze, týmu vědců, partnerů, dárců a přispěvovatelů na virtuálním hudebním festivalu 9 skupin a hudebníků, kteří by za veřejnost rádi vyjádřili srdečné poděkování všem odborníkům za to, co pro společnost vytvořili a nadále vytvářejí v čase pandemie koronaviru.

Stream sleduj tady a facebookovou událost najdeš zde.

Live stream zajišťuje Audiovizuální centrum studentů ČVUT a díky Lucerna Music Baru bude divákům umožněno pomocí video technologie vstoupit přímo do klubu. Přenos bude probíhat v českém i anglickém jazyce a sdílen bude po celém světě.

Vystoupí Ewa Farna, The Atavists, Tam Tam Batucada s Vibrasil Samba Show, Vanua 2, Wohnout, N.O.H.A., Circus Ponorka, Vašek Koubek a Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó. Mezi vystupujícími postupně promluví vědci a vedoucí jednotlivých týmů a programem bude provázet rektor ČVUT doc. Vojtěch Petráček.
 
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
www.holkypozor.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je informačním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo nebo z veřejně dostupných adres vzdělávacích zařízení.
logo