Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 02/ speciál 2021
E-letter ČVUT v Praze
Valentýnský mix z ČVUT
 
Pokud jste si zamilovali už teď ČVUT, jako svoji
budoucí vysněnou školu, tak nás to moc těší,
a za odměnu posíláme mix užitečných informací,
které se vám budou třeba hodit.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta jaderná
a fyzikálně inženýrská
 
Staň se na den vědkyní - 11. února 2021. To je akce, kterou pořádá Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze. A proč zrovna 11. února? Protože v tento den se každoročně slaví Mezinárodní den žen a dívek ve vědě.

Účastníci akce (a nemusí to být jen dívky) si mohou vybírat z řady témat od částicové fyziky, kvantových technologií, aplikované matematiky či chemie. Letos to celé proběhne online - hlásit se můžete už nyní, na stránce Staň se na den vědkyní.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
 
Fakulta stavební
 
Na Fakultě stavební ČVUT nepřijdete o žádné zajímavé informace. Vyberete si studijní program a můžete vyrazit na virtuální procházku po fakultě.
Stavárna.online běží stále a kromě 360° prohlídek laboratoří, učeben a dalších prostor je tu i mnoho rozhovorů s pedagogy a studenty o studiu. V pátek 12. února 2021 zveřejníme na Stavárna.online i záznam z živého studia, kde jsme s našimi hosty odpovídali na nejčastější otázky ohledně výuky, ubytování, přijímaček z matematiky a pohovoru na architekturu.

Už jste rozhodnutí o studiu na Stavebce? Tak neváhejte, přihlášky jsou otevřené.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta dopravní
 
Fakulta dopravní ČVUT v Praze opět pořádá pro uchazeče o studium přípravné kurzy středoškolské matematiky a fyziky. Výuka online přednášek v MS Teams sice už začala, ale ještě stále se můžete do kurzů přihlásit.

Uzávěrka přihlášek je 16. února 2021. Více informací najdete na zde.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
 
Fakulta informačních technologií
 
Naučte se řešit algoritmické úlohy a dostaňte se na FIT ČVUT. Fiťácký Informatický Korespondenční Seminář - FIKS vám umožní naučit se řešit úlohy teoreticky, ale i vytvořit funkční kód. Úspěšní řešitelé mohou být navíc přijati do bakalářského studia na naši fakultu bez přijímací zkoušky.
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
 
  images   images   images   images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je informačním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo nebo z veřejně dostupných adres vzdělávacích zařízení.
logo