Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 06/2020
E-letter ČVUT v Praze
Letní koktejl z ČVUT
 
Přejeme krásné léto, pohodové prázdniny, a posíláme ti letní koktejl informací z ČVUT v Praze.
 
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta informačních technologií
 
Vyzkoušej si studium na jedné z nejprestižnějších vysokých škol světa! FIT ČVUT pořádá letní online kurz programování Introduction to Computer Science od Stanford university. Kurz je jedinou akcí tohoto druhu v Evropě a je určen především programátorským začátečníkům ze středních škol. Letošní ročník se zaměří na programovací jazyk Python a proběhne online ve dnech 4. až 21. srpna 2020.
 
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
 
Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská
 
Soustředění TCN
Tradiční a velmi oblíbené jaderňácké soustředění TCN připravují studenti Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT pro zvídavé středoškoláky, kteří se zajímají o vědu. Podrobnosti a přihlášku najdeš na webu TCN.

Den reaktorovým fyzikem
Už nyní se můžeš hlásit na Den reaktorovým fyzikem spojený s návštěvou školního jaderného reaktoru VR-1 Vrabec v pražské Troji, který proběhne 22. září 2020. O akci bývá velký zájem, proto je včasná registrace na místě. Více informací a možnost registrace najdeš na webu.
 
 
 
E-letter ČVUT v Praze
Fakulta stavební
 
Stavebnictví, architektura, geodézie, kartografie? Vyber si a mrkni na facebook na skupinu JDU NA STAVÁRNU. Najdeš tu spousty věcí, které se ti budou hodit na přijímačky i ke studiu na Fakultě stavební.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Festival vědy online
 
Letošní osmý ročník Festivalu vědy kvůli stávajícím omezením startuje 3. září 2020, ale namísto tradičního dejvického „Kulaťáku“ se bude letos konat online. Tematicky se zaměří na Inovace pro budoucnost. Jako virtuální návštěvník si můžeš projít všechny expozice a zúčastnit se soutěže o ceny.

Kompletní program Festivalu vědy je postupně doplňován na webu akce www.festival-vedy.cz.
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
 
  images  images  images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je informačním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo nebo z veřejně dostupných adres vzdělávacích zařízení.
logo