Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 07/2021 speciál
E-letter ČVUT v Praze
Prázdniny na ČVUT v Praze
 
Pokud ještě nemáte zaplněný program na léto, můžete tento volný čas využít a strávit část prázdnin na ČVUT v Praze. Přihlaste se na náš workshop nebo na letní školu, a neváhejte, kapacita se rychle zaplňuje.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta elektrotechnická
 
Prázdninový čas lze využít k seznámení se světem robotiky na pětidenním workshopu. Pod názvem ČVUT ROBOcamp jej pro žáky základních a středních škol připravují organizátoři Robosoutěže, největšího domácího podniku ve stavbě a programování robotů ze stavebnic LEGO.

Workshop se bude konat 12. – 16. července 2021 v místnosti KN:E-s109 (strojovna) na Fakultě elektrotechnické ČVUT, Karlovo náměstí, Praha 2.
Přihlásit se na ČVUT ROBOcamp s LEGO MINDSTORMS je možné pomocí přihlašovacího formuláře. Další informace o workshopu včetně jeho časového harmonogramu najdete prostřednictvím tohoto odkazu.
 
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
 
Fakulta informačních technologií
 
Chcete si vyzkoušet, jak dovést vlastní projekt od nápadu až k realizaci prototypu? Zajímají vás moderní digitální technologie, design a jejich využití?
 
Fakulta informačních technologií ČVUT pořádá pro středoškoláky letní školu Design Sprint, která se bude konat ve dnech 2. – 6. srpna 2021.

Tématem letní školy bude město a digitální technologie. Registrace probíhají do 10. července 2021 zde. Hlásit se mohou studenti středních škol starší 15 let.
 
UŽIJTE SI TECH PRÁZDNINY NA ČVUT V PRAZE
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
 
  images   images   images   images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je informačním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo nebo z veřejně dostupných adres vzdělávacích zařízení.
logo