Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 12/2020
E-letter ČVUT v Praze
Vánoční nadílka už teď
 
Vánoce pomalu klepou na dveře, a proto posíláme nadílku informací o dění na ČVUT, kterou si můžete rozbalit už v tomto čase adventním.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta elektrotechnická
 
Sledujte poprvé v online podobě Fakultu elektrotechnickou, která se bude v rámci svého Dne otevřených dveří prezentovat 10. prosince 2020 od 16.30 hodin.

Mluvící a pohybující se humanoidní robot Ludvík společně se studentskými moderátory vás bude provádět celou fakultou, kde uvidíte všechny trendy pod jednou střechou. Během dvouhodinového moderovaného streamu virtuálně navštívíte pracoviště s pokročilými technologiemi, které budou výrazně ovlivňovat náš život v blízké budoucnosti.

Součástí Dne otevřených dveří budou také prezentace bakalářských studijních programů, které na Fakultě elektrotechnické můžete studovat. Dozvíte se podrobnosti o přijímacím řízení a vaše dotazy zodpovíme v interaktivním chatu.

Tak proč nestrávit adventní čas přemýšlením o budoucnosti, třeba právě na Fakultě elektrotechnické? Upoutávku na tento Den otevřených dveří najdete zde.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
 
Fakulta dopravní
 
V posledním čísle časopisu TECNICALL najdete mimo jiné i příspěvek Fakulty dopravní o projektech v oblasti Smart Cities, které jsou úzce propojené s výukou nového dual-degree studijního oboru Smart Cities, který je ve spolupráci s americkou univerzitou University of Texas at El Paso.
Výuka probíhá i na virtuálním modelu Prahy 6 – oblasti Kampusu Dejvice a Vítězného náměstí, zapůjčeného společností Operátor ICT, a.s.

Další podrobnosti najdete na webu fakulty.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
Noc vědců 2020
 
ČVUT v Praze se v pátek 27. listopadu 2020 od 17.00 hodin již po sedmé zapojilo do celorepublikové akce Noc vědců, která je uspořádána, vzhledem k pandemické situaci online formou.
Letošní ročník má podtitul Člověk a robot a zaměřuje se na digitalizaci, robotizaci a automatizaci. Nabízí tak pohledy na nejnovější technologie s důrazem na oblasti robotiky a kybernetiky.

ČVUT se aktivně podílelo na programu Noci vědců prostřednictvím svých fakult a některých součástí. Nabízí streamované přednášky, virtuální exkurze, prohlídky a zajímavá edukativní videa.

Noc vědců v ČR online zatím odsledovalo 51 000 unikátních návštěvníků, tak neváhejte, buďte mezi nimi a připojte se právě teď.

Program akce je stále dostupný na www.nocvedcu.cz až do konce roku 2020.
 
PŘEJEME KRÁSNÝ ČAS ADVENTNÍ, PLNOTUČNÉ VÁNOCE, VESELÉHO SILVESTRA A ZDRAVÝ ROK 2021.
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
 
  images   images   images   images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je informačním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo nebo z veřejně dostupných adres vzdělávacích zařízení.
logo