Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 03/2021
E-letter ČVUT v Praze
Ještě není všem dnům konec
 
Pokud stále nemáte jasno, na kterou vysokou školu si máte podat přihlášku, tak my vám v rozhodování pomůžeme. Můžete ještě navštívit některé Dny otevřených dveří, které pořádá Fakulta strojní a Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Masarykův ústav
vyšších studií
 
V pátek 5. března 2021 pořádá Masarykův ústav vyšších studií ČVUT od 10.00 hodin druhý Den otevřených dveří. Díky přetrvávající pandemické situaci bude probíhat formou online.

Zájemci o studium tak mohou nahlédnout do špičkově vybavených učeben a zároveň se zeptat na vše k podmínkám studia, možnostem vycestovat do zahraničí a na další praktické informace.

Více informací najdete tady.

K Facebookové události se můžete připojit zde.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
 
Fakulta strojní
 
Navštivte Fakultu strojní ČVUT z pohodlí svého pokoje! Dne 13. března 2021 v 16.00 hodin otevíráme virtuální dveře. Program začíná novou sérií videí z laboratoří a pokračuje přednáškou a diskuzí.
Přednáška bude na YouTube s možností chatu, kterého se zúčastní děkan Fakulty strojní prof. Michael Valášek a proděkan pro pedagogickou činnost doc. Jan Řezníček. Získáte tak všechny potřebné informace o možnostech a podmínkách studia.

Po 17. hodině proběhne na platformě MS TEAMS chat se studenty z Engineering student Clubu, kteří se s vámi podělí o zkušenosti ze studentského života.

Své dotazy můžete už nyní posílat na helpdesk@fs.cvut.cz nebo je můžete psát přímo při akci. Odkaz na YouTube premiéru a událost v MS bude zveřejněn 11. března 2021 na webu Fakulty strojní.

 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta stavební
 
Na lednovém Online dni otevřených dveří Fakulty stavební ČVUT jste se mohli zeptat živě na všechno, co vás zajímá ohledně podávání přihlášek, studia a života na ČVUT.
Prošli jsme 8 hodin záznamu a to nejdůležitější jsme pro vás sestříhali do videí.

Záznam najdete na 👉 stavarna.online. Tak se mrkněte! A kdybyste měli další dotazy, napište nám na Facebook, Instagram nebo na uchazec@fsv.cvut.cz.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
 
Fakulta informačních technologií
 
Fakulta informačních technologií ČVUT vám v bakalářském studiu nabízí 10 zbrusu nových bakalářských specializací.

Jste rozhodnutí stát se odborníkem v oblasti IT?
Tak neváhejte a podejte si k nám přihlášku!
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská
 
V pátek 19. března 2021 se můžete seznámit s hlavními myšlenkami kvantové mechaniky a s modely popisujícími mikrosvět. Budete také moci hledat Higgsův boson na experimentu ATLAS na evropském urychlovači LHC.

Akci Den částicovým fyzikem pořádá Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT ve spolupráci s Mezinárodní skupinou pro popularizaci částicové fyziky IPPOG, Evropskou fyzikální společností EPS a CERNem.

Stačí se přihlásit, informace jsou zde na tomto webu.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
 
Gaudeamus.cz
 
Čas pro podání přihlášek na většinu fakult ČVUT se už krátí! Všechny fakulty, na které se podávají přihlášky do 31. března 2021, vám představíme v živém vysílání na Facebooku a YouTube "Gaudeamus veletrh vzdělání".

Vysílá se 18. března!
Připojte se zde.
 
 
E-letter ČVUT v Praze
 
Přihláška
 
Do 31. 3. 2021 si můžete podat přihlášku na většinu fakult ČVUT v Praze.

Přihlášku k vyplnění najdete tady.
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
 
  images   images   images   images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je informačním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo nebo z veřejně dostupných adres vzdělávacích zařízení.
logo