Nezobrazuje se ti e-letter správně? Klikni sem
logo
E-letter ČVUT v Praze: 08/2020 speciál
E-letter ČVUT v Praze
 
Festival vědy aneb VědaFest u vás doma, to je 8. ročník zábavné vědecko-technické virtuální laboratoře na Kulaťáku, která se letos zaměřuje na téma Inovace pro budoucnost a startuje 3. září 2020.
 
 
 
ČVUT v Praze společně s VŠCHT Praha a DDM hl. m. Prahy připravilo v letošním roce Festival vědy v jiném kabátě, a to formou ONLINE. Startujeme 3. září 2020, tak neváhejte, klikněte na www.festival-vedy.cz, a uvidíte o čem to bude.

Na webových stránkách a speciálně animovaném Kulaťáku s tradičními stánky si můžete virtuálně projít a prohlédnout více než 70 edukativních, komentovaných video expozic, které pro vás připravili jak organizátoři akce, tak další vysoké školy, akademická pracoviště, volnočasové instituce, firmy a společnosti.

Poprvé tak budete moci navštívit všechny expozice obrazem i zvukem u vás doma na počítačích, tabletech a telefonech. Virtuální pohled do světa vědy vám přinese jiné, nečekané a vzrušující zážitky. Také se můžete zapojit do doprovodného programu Chytrá hlava a zúčastnit se soutěže o atraktivní ceny, jako je například 3D tiskárna.

Festival vědy ONLINE se koná za podpory Městské části Praha 6 a vědeckým patronem je tradičně prof. RNDR. Václav Pačes, DrSc.

Akce je určena všem zájemcům bez omezení věku a je také vhodná i pro účast a zapojení celých tříd základních a středních škol, které společně mohou virtuálně navštívit Festival vědy ONLINE v rámci školní výuky.

Prohlížejte, bádejte a soutěžte na www.festival-vedy.cz, a nemusíte pouze 3. září 2020, ale je to možné i další dny, kdy stále Festival vědy ONLINE poběží.

Těšíme se na vás :-).
 
 
www.cvut.cz
www.studujcvut.cz
 
  images   images   images   images   images   images
 
Pokud se ti náš e-letter nabitý informacemi z ČVUT nezobrazuje správně a nechceš tak být ochuzen/a o příležitost seznámit se s naší školou, klikni sem.
Pro odhlášení e-letteru klikni zde.
Tento e-letter je informačním sdělením a byl ti zaslán na základě tvé registrace a svolení na některé z akcí pořádaných ČVUT v Praze
nebo na akci, které se ČVUT v Praze účastnilo nebo z veřejně dostupných adres vzdělávacích zařízení.
logo